Bilet za 25 zł na 25. Piknik Europejski - oferta specjalna Płockiej Orkiestry Symfonicznej! - Płocka Orkiestra Symfoniczna

Pokaż wyszukiwarkęPokaż narzędzia dostępności
Płocka Orkiestra Symfoniczna Aktualności Bilet za 25 zł na 25. Piknik Europejski – oferta specjalna Płockiej Orkiestry Symfonicznej!

Bilet za 25 zł na 25. Piknik Europejski – oferta specjalna Płockiej Orkiestry Symfonicznej!

W najbliższy piątek, 10 maja Płocka Orkiestra Symfoniczna zaprasza na koncert „VOŁOSI – XXV Piknik Europejski”. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku. Wraz z kwintetem smyczkowym Płockiej Orkiestry Symfonicznej wystąpi zespół VOŁOSI – fenomen na scenie muzyki światowej!

Zespół powstał po nieoczekiwanym spotkaniu artystów tradycyjnych i współczesnych w sercu polskich gór. Przekraczając granice instrumentów smyczkowych, posunęli się znacznie dalej.

Koncert w ramach 25. Pikniku Europejskiego będzie muzyczną podróżą dedykowaną wszystkim odkrywcom, osobom poszukującym pięknych, nastrojowych, zapadających w pamięć melodii oraz tym, którzy potrzebują mocnej dawki energii.

VOŁOSI zagrali ponad 820 koncertów na całym świecie goszcząc w najbardziej prestiżowych salach koncertowych i festiwalach. Ich koncerty były transmitowane przez BBC, WDR3, 2 i 3 Polskiego Radia, Ö1 i koreańskie MBC.

„…Ich zniewalająca energią gra przekracza muzyczne i geograficzne granice tworząc absolutnie nieodpartą mieszankę.” – Mary Ann Kennedy, BBC

Już 10 maja o godzinie 18.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej wystąpią VOŁOSI w składzie:
Krzysztof Lasoń – skrzypce
Stanisław Lasoń – wiolonczela
Robert Waszut – kontrabas
Jan Kaczmarzyk – altówka trzystrunowa
Mateusz Adamczyk – skrzypce

Artystom towarzyszyć będzie kwintet smyczkowy Płockiej Orkiestry Symfonicznej, który od pulpitu dyrygenckiego poprowadzi maestro Ariel Ludwiczak.

Podczas wieczoru zabrzmi autorska muzyka instrumentalna zespołu, w której dwa muzyczne światy, dwa rodzaje smyczkowego brzmienia przenikają się wzajemnie. VOŁOSI łączą współczesność z ludowością, klasykę z tradycją.

Od wtorku, 7 maja można nabyć bilety w cenie specjalnej – 25 zł bilet na 25. Piknik Europejski!

Promocyjna cena obowiązuje zarówno stacjonarnie w kasie biletowej POS jak i online: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-838-volosi-xxv-piknik-europejski-105016?id=590715#overall

Kategoria: Aktualności

Sponsorzy

Miejska instytucja kultury

finansowana z budżetu miasta Płocka

Logo miasta Płock